درب امنیتی

درب امنیتی محافظ خانه شما

درب امنیتی را می‌توان در قسمت‌های مختلف خانه مورد استفاده داد تا امنیت بیشتری را برای خانه فراهم کند. کشور ما دارای آب و هوای بهاری مطلوب و نسیم‌های دلپذیر تابستانی است. به همین دلیل بسیاری از خانه‌ها دارای حیاط و حیاط خلوت هستند. هیچ چیزی به اندازه راحتی استراحت در پاسیو در فضای باز و بهره بردن از آب و هوای معتدل لذت بخش نیست.

مطالعه کنید! اهمیت و مزایای درب ضد سرقت

در عین حال، 22٪ از خانه‌های مسکونی دارای پاسیو و حیاط خلوت مشترک هستند. اگر بوسیله درب ضد سرقت از این فضا محافظت نکنید، ممکن است در برابر اعمال زور جهت ورود به ساختمان آسیب پذیر باشد. همچنین ورودی خانه از سمت حیاط نیز آسیب پذیر است به ویژه که معمولا این فضا از سمت خیابان قابل دسترسی می‌باشد. تامین امنیت خانه با استفاده از درب های ضد سرقت در برابر ورود مزاحمان باید یک اولویت باشد و انجام این کار با استفاده از درب‌های ورودی از جنس فولاد ضد زنگ و مش بندی امنیتی امکان پذیر است.

با درب امنیتی از خانه و پاسیو خود محافظت کنید

اگر فضای ورودی را همینطور باز رها کنید می‌تواند یکی از آسیب پذیر‌ترین نقاط برای افراد مهاجم و دیگر مزاحمت‌های ناخواسته باشد. اغلب، درب‌هایی که به سمت یک پاسیو تزئینی در حیاط خلوت باز می‌شوند، از ورودی‌های اصلی دیگر امنیت کمتری دارند. در صورت نصب درب امنیتی با کیفیت بالا، می‌توانید از پاسیو خود محافظت کنید در حالیکه هنوز هم از محیط اطراف خود و هوای تازه آن لذت می‌برید.

اکباتان‌در، درب امنیتی ورودی، پاسیو و بالکن را با ضمانت‌نامه ارائه می‌دهد که از مش‌های فولادی ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت هوا با محافظ‌های مخصوص ساخته شده‌اند. این پوشش‌های جذاب، می‌توانند در برابر طوفان‌های رده 4 مقاومت کنند. درب امنیتی ، جذابیت و ارزش منزل شما را با بصورت ایمن و جذاب افزایش خواهد داد.

چشم انداز خانه با درب امنیتی

از بیرون، درب‌های امنیتی یک ظاهر سایه‌دار تیره ارائه می‌دهند که دید سارقان و افراد مزاحم به خانه شما را محدود و در گاهی اوقات مسدود می‌کنند. از داخل، می‌توانید مطمئن باشید از امنیت بالایی برخوردار هستید و نگرانی از ورود مزاحمان نخواهید داشت. درب امنیتی محافظ، امنیت 100٪ را بدون محدودیت امکان پذیر می‌کند.

امنیت تضمین شده

سایر اقدامات امنیتی محبوب فقط به عنوان عوامل بازدارنده یا هشداردهنده از نفوذ ناخواسته عمل می‌کنند. آنها نفوذ را مسدود نمی‌کنند. سارقان باتجربه توسط یک زنگ هشدار امنیتی یا دوربین از ورود به خانه منصرف نمی‌شوند. آنها می‌دانند که بیشتر افراد در کدام مناطق خانه‌های خود اقلام با ارزش را پنهان می‌کنند. اقدامات لازم برای ورود با اعمال زور را نیز به خوبی تمرین کرده‌اند. در محدوده زمانی که زنگ هشدار به صدا دربیاید و صاحبان خانه یا همسایه‌ها خود را به محل برسانند، آنها می‌توانند وارد خانه شده، اقلام با ارزش شما را جمع آوری کرده و فرار کنند. کمتر از 4 درصد از آنها می‌توانند دستگیر شوند که به این ترتیب احتمال پیدا شدن کالاهای ارزشمند شما کمتر می‌شود.

حتی فضاهای روشن مجهز به سنسورهای حرکتی قادر به جلوگیری از وقوع سرقت نیستند. مهم‌ترین و کاربردی‌ترین بخش خانه که می‌تواند جلوی ورود افراد را بگیرد، درب امنیتی است. حتی اگر حیاط خلوت شما به خیابان راه داشته باشد هم باید از درب‌های امنیتی استفاده کنید. اغلب، یک سارق در طول زمان، خانه شما را تحت نظر می‌گیرد، تا بتواند برنامه زمان بندی رفت و آمد شما را پیدا کند و بهترین زمان برای ورود به خانه را در نظر بگیرد.

در شرکت اکباتان‌در، ما دارای انواع درب ضد سرقت ترک برای کاربردهای مختلف هستیم. درب امنیتی به گونه‌ای طراحی شده است تا از ورود اجباری عوامل مزاحم جلوگیری کند. مزاحمان به سادگی نمی‌توانند از درب امنیتی محافظ ما عبور کنند و وارد خانه شما شوند. در حقیقت، درب‌های ما، عامل بازدارنده قدرتمندی برای جلوگیری از سرقت هستند.

ایمنی خانه، پاسیو و حیاط خلوت خود را با درب‌های امنیتی فولادی اکباتان‌در تامین کنید

همه محصولات ما از مواد اولیه مرغوب ساخته شده‌اند، این محصولات در صورت نگهداری مطلوب دارای دوام بالا خواهند بود.

برای دریافت حفاظت تضمین شده در دراز مدت، هیچ مانعی در استفاده از درب‌های امنیتی اکباتان‌در وجود ندارد. چندین اقدام برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به نزدیکترین دفتر ما مراجعه کرده یا با ما از طریق فرم آنلاین تماس بگیرید یا یک درخواست مشاوره ثبت کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *