بهترین درب های ضد سرقت برای افزایش امنیت خانه شما بخش یک

در اینجا 4 مورد از بهترین درب های ضد سرقت برای ایجاد امنیت بیشتر در خانه شما آورده شده است.

مزاحمت‌های خانگی رو به افزایش است. دست کم 34٪ آنها از طریق درب ورودی وارد خانه می‌شوند و پس از ورود می‌توانند از محل در کمتر از 10 دقیقه سرقت کنند. با نصب درب های ضد سرقت، می‌توانید امنیت خانه خود را ارتقا داده و با این خطر مقابله کنید، و همچنین به زیبایی خانه خود نیز اهمیت دهید.

یک درب با امنیت بالا یک ویژگی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود. درب‌های ورودی بیش از یک لوازم جانبی برای خانه هستند، آنها تضمین کننده امنیت هستند. شما می‌توانید یک درب امنیتی جدید با ظاهر عالی پیدا کنید یا به راحتی درب‌های فعلی خود را با نصب و راه اندازی حفاظ‌های مناسب ارتقا دهید. ما درب‌های مختلف امنیتی را برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین گزینه مورد بررسی قرار داده‌ایم. هر درب امنیتی، ضد ضربه و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی شدید است. در اینجا پنج مورد از بهترین درب های ضد سرقت برای ایجاد امنیت بیشتر در خانه شما آورده شده است.

بهترین درب های ضد سرقت برای افزایش امنیت خانه شما

  1. درب‌های ورودی طرح چوب روستایی قهوه‌ای
درب ضد سرقت

 

این درب‌ها جلوه‌ای سلطنتی به خانه شما می‌دهند. آنها یک درب پیش ساخته، دو طرفه مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی با سخت افزار برنزی و حفاظ پنجره هستند. با پرداخت هزینه‌ای کم، می‌توانید صاحب یک درب پانل دار با ضخامت تقریبا دو اینچ بدون پوسته روکش شوید.

مزایا: به راحتی نصب می‌شوند

مشتریان از عملیات نصب این درب ضد سرقت ارزان راضی هستند و ادعا می‌کنند کیفیت بالای آن دلیلی است که به راحتی قابل نصب هستند. این درب های ضد سرقت به صورت پیش ساخته بدون هیچ گونه عملیات اضافی نصب می‌شوند.

معایب: رنگ تیره

برخی از مشتریان می‌گویند که درب‌ها بسیار تیره‌تر از عکس‌های آنلاین می‌باشند که این باعث می‌شود که بیشتر در چشم باشند.

  1. درب‌های بیرونی به رنگ قرمز مایل به قهوه‌ای
درب ضد سرقت

 

 

درب های ضد سرقت بیرونی دارای یک ظاهر مدرن و شیک با پانل افقی و روکش‌های سه گانه به رنگ قرمز هستند. این درب‌ها دارای یک هسته فولادی و روکش بیرونی چوبی هستند و بدون کاهش زیبایی، امنیت خانه شما را افزایش می‌دهند. این درب کمی گرانتر است اما به گونه‌ای ساخته شده است تا در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند.

مزایا: ایمنی فوق العاده

علاوه بر صفحات فلزی موجود در داخل این درب، دارای چهار لولا و یک سیستم قفل چند نقطه‌ای است.

معایب: غیر قابل شخصی سازی

درب بیرونی در یک سایز عرضه می‌شود و دو درب نمی‌توانند بوسیله یک لولا از طرفین به یکدیگر متصل شوند تا یک درب دوبل ایجاد کنند.

  1. درب فولادی درب های ضد سرقت تجاری

درب ضد سرقت تجاری

این درب سنگین از فولاد گالوانیزه ساخته شده است که بسیار ایمن و با دوام است. حتی می‌تواند به عدم گسترش آتش و دود نیز کمک کند. قیمت آن برای یک درب ضد سرقت قوی فولادی نسبتا پایین است که شامل قاب فولادی نیز می‌شود.

مزایا: کیفیت عالی

همانطور که از نام این درب ضد سرقت ترک مشخص است برای استفاده تجاری می‌باشد، هر چند برای استفاده در منازل نیز مناسب می‌باشند. مشتریان کیفیت بالا و سخت افزار تجاری آن را مورد تحسین قرار می‌دهند.

معایب: نیاز به رنگ آمیزی دارد

اگر چه درب های ضد سرقت فولادی به رنگ خاکستری عرضه می‌شوند، اما از فلز خالص ساخته می شوند. سازندگان آنها در توضیح این مسئله می ‌گویند که دلیل این کار این است که به راحتی قابل نقاشی و رنگ آمیزی باشند.

  1. محصولات ترکیب شده از درب های ضد سرقت چوبی و فولادی
درب ضد سرقت چوب و فولاد

 

این درب های ضد سرقت دارای ظاهر یک درب چارچوب دار زیبا با امنیت درب‌های فولادی صنعتی است. قاب آن فولادی است، قسمت جلویی این درب از مش فولادی درجه 24 ساخته شده است و لایه بیرونی آن از چوب ضخیم درخت کاج ساخته شده است. این ارزان‌ترین گزینه موجود در لیست است، که گزینه خوبی است زیرا شما باید آن را در کنار یک درب صلب نصب کنید.

مزایا: آماده استفاده

اجزای فولاد به رنگ برنزی و بخش‌های چوبی نیز به رنگ بلوط روشن رنگ آمیزی شده‌اند، تا این درب های ضد سرقت قبل از نصب و راه اندازی به هیچ گونه کار اضافی دیگر مانند مراقبت و رنگ آمیزی نیاز نداشته باشند.

معایب: بدون سخت افزار فروخته می‌شوند

شما باید دستگیره و قفل خود را برای استفاده با محصولات اکباتان در به صورت جداگانه خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *